• Een jonge vrijstaande woning aan het water (2016, 144m2 woonoppervlakte en 21m2 overige inpandige ruimte, 383m2 eigen grond) met de look & feel van een oud vissershuis. Om verliefd op te worden!
• Voorzien van een ruime woonkamer, een woonkeuken, een garage, 2 slaapkamers en een gezellige overkapping in de omsloten tuin.
• De garage is volledig geïsoleerd en kan worden omgebouwd tot een 3e slaapkamer met 2e badkamer. Praktijk aan huis, een studerend kind of mantelzorg is daarmee ook een optie.
• Energielabel A+: volledig geïsoleerd en voorzien van 8 zonnepanelen.
De genoemde prijs is de bieden-vanaf-prijs!
Dit is zo’n huis, waar je geen tweede van zult vinden…
Dit in 2016 gebouwde ‘vissershuis’ is gebouwd met liefde, passie, doorzettingsvermogen en een fantastisch oog voor detail. Alles in dit huis (en in deze tuin) ademt sfeer, huiselijkheid en rust. Het nodigt uit te genieten van de momenten die er toe doen: even bijpraten in de ligstoelen aan het water, een kop koffie op het kleine houten bankje bij de keukendeur of kerst vieren onder de overkapping. Als je hier bent, voel je aan alles met hoeveel plezier & liefde hier gewoond wordt en dat voelt als: thuis.
Zo knus het oogt van buiten, zo ruim is het van binnen. Met een ruime woonkamer, een ‘echte’ woonkeuken, een werkhoek, een garage en 2 slaapkamers, een waskamer en een badkamer op de etage is het uitermate geschikt voor een stel of een klein gezin. De garage is volledig geïsoleerd en kan worden omgebouwd tot een 3e slaapkamer met 2e badkamer: de voorbereidingen zijn aanwezig. Praktijk aan huis, een studerend kind en mantelzorg is daarmee ook een optie. Laat je verrassen en geniet van de rondleiding door dit prachtige thuis.
De woning is gelegen in de gewilde wijk Nobelhorst in Almere Hout, aan de rand van het buurtje De Boomgaard: appelbomen zorgen voor mooie bloesem in het voorjaar en een gezellig appeltaart-festijn in het najaar. Het buurtje grenst aan het groen: via de wandelbrug ben je binnen 5 minuten in het bos.
Nobelhorst is een wijk met een dorps karakter, wat je terug ziet in de hagen, klinkers, leibomen en de Dorpsroute. De wijk wordt omringd door bos & groen, heerlijk om even het bos in te lopen of een rondje 4-bruggenpad te doen. Het buurtgevoel wordt versterkt door het Buurtschap waarin bewoners zich verenigen.
Je woont hier centraal in Nobelhorst. De Kemphaan, pannenkoekenrestaurant Smullen en Spelen en het Kasteel zijn lopend of op de fiets prima bereikbaar. Op loopafstand zijn er verschillende basisscholen, kinderdagopvang en een tandartspraktijk. Ook de gezellige baristabar en verschillende aanbieders van bootcamp en andere (outdoor) fitness zijn ook op lopend te bereiken. En heerlijk: op 5 tot 10 fiets- of autominuten afstand, bevinden zich de mooie 27-holes golfbaan Almeerderhout, de bossen van Almeerderhout, de Hoge Vaart en De Kemphaan. De verbinding met de uitvalswegen en A6 en A27 zijn uitstekend: beide zijn in 5 autominuten bereikbaar.
Indeling
Alleen aankomen en het houten hek openen is al een feestje: het voelt zó welkom! Vanaf de oprit loop je meestal meteen door de woonkeuken in, maar voor deze gelegenheid beginnen we zoals het hoort: bij de voordeur.
Entree, hal met vide, vrijhangend toilet met fonteintje en de trapopgang naar de 1e etage. Bij deze binnenkomst zie je direct de detaillering: een robuuste vloer, een grote draagbalk, verfijnde trapdetaillering en houten paneeldeuren. Alles zit perfect in de verf in rustige kleuren.
De woonkamer is ruim & licht, en biedt mooi uitzicht op de sfeervol aangelegde tuin, die op het zuidwesten gelegen is. De woonkamer is voorzien van een stoere betonvloer met vloerverwarming, een balken plafond met kraallatten, een open gashaard en heeft mooie kozijnen met brede roedes en vensterbanken. Het geheel voelt zó vertrouwt: en dat is bijzonder in een huis waar je nog niet eerder bent geweest. Alles klopt.
Vanuit de woonkamer stap je de werkruimte in. Wat zou ik deze tekst graag hier hebben geschreven, zo met dat uitzicht op het water, omringd door kasten in olijfgroen. Thuiswerken lijkt hier een hele fijne aangelegenheid. Via een schuifdeur loop je zo de geïsoleerde garage in: deze ruimte is voorzien van vloerverwarming. Er is water aanwezig en ook warmwater is voorbereid: in de toekomst hier een slaapkamer een aangrenzende badkamer creëren, behoort tot de mogelijkheden.
De woonkeuken is precies zoals hij moet zijn: een goed werkblad, veel lades en kastruimte en een grote keukentafel in het midden. Aan 3 zijden ramen met uitzicht op de tuin (die lónkt zodra het zonnetje schijnt…) en vanaf de keukentafel zie je bootjes voorbij varen. Deze keuken is dan ook het hart van het huis: hier loop je als gast naar binnen. De keuken is voorzien van een beton ciré aanrechtblad, heeft een verdiepte wand met daarin een grote koelkast, een grote vriezer en 2 keukenkasten. Er is een groot fornuis met 5 pitten en oven aanwezig, een afzuigkap welke is weggewerkt in een karakteristieke balken schouw, een vaatwasser en een Quooker. De dubbele lades bieden veel bergruimte.
De tuin is op het zuidwesten gelegen, waardoor je de hele dag – van vroeg in de ochtend tot laat in de avond – zon hebt in de tuin. Aan de waterzijde is de koele kant: een hele fijne plek om op warme dagen hier te zijn. Vissen, zwemmen, roeien, schaatsen… wonen aan het water geeft je het ultieme buitengevoel waarmee je alle seizoenen ervaart.
De tuin is heel sfeervol aangelegd, omzoomd door een zwart houten hekwerk, voorzien van klinkerbestrating, een prachtige vijver, gazon en borders. Er is buitenelektra en buitenverlichting aanwezig en een ruime houten schuur, welke is voorzien van elektra. De schuur is verbonden aan de mooie overkapping: ook al zo’n fijne plek om te zijn. Hier wordt met vrienden gedineerd, met kinderen en familie het kerstdiner genuttigd, gezellig naast het warme haardvuur. Zie je het voor je?
1e etage
Vanaf de overloop heb je toegang tot 2 ruime slaapkamers en de moderne badkamer. De grootste slaapkamer is voorzien van 2 sfeervolle dakkapellen en ingebouwde lades en kasten. Heel veel ruimte voor je kleding, maar dankzij slim denkwerk zo mooi weg gewerkt! Het resultaat is een heerlijke slaapkamer met een rustige uitstraling. Voor warme dagen is er airco aanwezig. De 2e slaapkamer heeft ook twee dakkapellen en veel bergruimte achter de kastdeuren.
De badkamer is ook al zo’n plaatje: er is een inloopdouche, een wastafelmeubel, een ligbad en een 2e toilet aanwezig en ook hier ademt alles sfeer.
Tot slot zijn er een separate wasruimte waar ook de CV-ketel zich bevindt (Intergas, 2016) en separaat daarvan een bergruimte met daarin de wtw-installatie.
Bijzonderheden:
• Wonen in Nobelhorst in Almere Hout, dichtbij bos en natuur, in een woonomgeving met een dorps karakter
• Oplevering in overleg.